Fotografia sensualna Poznań

Prywatna sesja zdjęciowa, to moment w którym poczujesz się bardzo zmysłowo i kobieco, a efektem będą przepiękne zdjęcia, które utrwalą te chwile.

Jeśli nigdy wcześniej nie pozowałaś - nie przejmuj się tym! Atmosfera jaką wspólnie stworzymy spowoduje, że stres minie, co pozwoli nam stworzyć przepiękne ujęcia.

Nie szukaj odpowiedniej chwili w Twoim życiu na zrobienie sesji zdjęciowej, bo tak naprawdę każda jest inna i jednocześnie może być właściwa. Zrób to, zapisz się na sesję.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć w galerii?

Jak się przygotować?

Najważniejsze, abyś w dniu sesji niczym się nie przejmowała.

Żeby tak było, odpowiednio wcześniej ustalimy wspólnie stylizację. Ja zaproponuję Ci miejsce wykonywania sesji - mam kilka sprawdzonych apartamentów (lub jeśli wolisz w studio). Makijażystka zadba o Twój makijaż, nie zapomnimy również o fryzurze.

W tym ważnym dniu powinnaś czuć się wypoczęta i zrelaksowana:) Zarezerwuj sobie na to sporą część dnia.

Kiedy dostanę zdjęcia?

 

Zdjęcia dostaniesz do 14 dni od dnia sesji. 

Jak wygląda sesja?

 

Spotykamy się w umówionym miejscu. Zazwyczaj w godzinach południowych. Pierwszą godzinę - półtora zajmuje przygotowanie makijażu i włosów. Potem zaczynamy robić zdjęcia. Zobaczysz, że z minuty na minutę będą powstawać coraz lepsze ujęcia. Zajmie nam to do 3 godzin. Następnie przy kawie wspólnie obejrzymy efekt naszej pracy. Wierz mi - będzie co oglądać:)

Czy zdjęcia z sesji prywatnej będę publikował?

Współpracę zaczniemy od podpisania umowy. Oprócz podstawowych informacji na temat miejsca i czasu przeprowadzenia samej sesji, będą znajdowały się też w niej zapisy dotyczące zakazu publikacji zdjęć które wspólnie wykonamy. I chodzi tutaj o zdjęcia zarówno te które wybierzesz, jak i te nie poddawane retuszowi. W takiej sytuacji zdjęcia są tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy wyraźnie zgodzisz się na publikowanie zdjęć.

Fotograf Poznań

tel: 602 264 490

© 2019 by Michał Pawlak Photography

Wydmowa 8/2,

62-080 Lusówko

Sesje zdjęciowa kobieca sensualna

Sesja-zdjeciowa-kobieca-poznan-fotografia-sensualna