Fotografia portretowa - Poznań


 

Jako fotograf z zamiłowania, za każdym razem staram się uchwycić na zdjęciu nie tylko piękno zewnętrzne, ale także wewnętrzne. Każda fotografia portretowa posiada dusze osoby przedstawionej na zdjęciu, dlatego wszystkie sesje, które wykonuję, są dla mnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Sesje portretowe różnią się od siebie dokładnie tak samo, jak osoby przeze mnie fotografowane. Wielowymiarowość sesji, jak i unikatowość osób, z którymi współpracuję, umożliwia stworzenie pięknych i nietuzinkowych zdjęć, które będą stanowić bezcenną pamiątkę na lata. Jeśli Cię zainteresowałem to znaczy, że to właśnie dla Ciebie została stworzona sesja portretowa. Poznań jest idealnym miejscem do jej wykonania, nie tylko ze względu na miejską energię, ale także klimat uliczek w historycznych dzielnicach.

Klimatyczna sesje

Jeśli marzy Ci się fotografia portretowa, Poznań to idealne miasto, bo miejsc, w których można wykonać sesję jest tutaj wiele. Zaczynając od Parku Cytadela, po Plac Wolności i park wokół Areny, aż po możliwość wykonania zdjęć w klimatycznych uliczkach na Wildzie, dzielnicy o barwnej historii. Fotografia portretowa to świetne rozwiązanie dla osób, które od zawsze marzyły, aby stanąć przed obiektywem profesjonalnego fotografa w klimatycznym otoczeniu.

Fotografia portretowa - Poznań zaprasza

Kiedyś rodzice bardzo często decydowali się na komunijne sesje portretowe, które miały na celu uwiecznienie jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Dzisiaj sesje portretowe w Poznaniu są wykonywane każdego dnia, na wszelakie okazje. Zazwyczaj jest to prezent z okazji urodzin, ukończenia szkoły i wejścia w dorosłe życie lub zawarcia związku małżeńskiego z ukochaną osobą. Każde zlecenie na sesję portretową, które zostaje powierzone w moje ręce, jest wyzwaniem, aby jak najlepiej zatrzymać moment, uchwycić chwilę, która nagle stała się jedynie wspomnieniem. Zawsze staram się ukazać rzeczywistość w jak najbardziej ciekawy oraz kreatywny sposób. Pozwalam modelkom i modelom na pokazanie swojego prawdziwego „ja”, co umożliwia mi sfotografowanie niewidocznego wcześniej piękna.

 

Sesja portretowa w Poznaniu zdecydowanie cechuje się profesjonalizmem i estetycznością wykonania zdjęć - najważniejsze dla mnie jako fotografa jest zapisanie w obiektywie chwili, która już nigdy nie wróci. Oprócz tego uliczki tworzące niepowtarzalny klimat oraz otoczenie natury pozwalają mi na wykonanie nietuzinkowych i pięknych zdjęć, które stają się pamiątką na kolejne lata.

Fotograf Poznań

tel: 602 264 490

© 2019 by Michał Pawlak Photography

Akacjowa 1/2,

62-081 Przeźmierowo